Centrum.cz


Centrum.cz je český internetový portál provozovaný společností Centrum Holdings s.r.o. Podle výzkumu společnosti NetMonitor z července 2010 se jedná o třetí nejnavštěvovanější web v ČR dle provozovatelů, v červenci jej navštívily necelé 3 miliony návštěvníků. Dle téhož výzkumu se jedná o druhý nejnavštěvovanější internetový portál v ČR.

Fotky Rajče jsou zdarma ke stažení.

Historie portálu Centrum.cz

V roce 2000 vznikl sesterský projekt Centrum.sk a byla oznámena akvizice tehdy nejvýznamnějšího chatovacího serveru v ČR – Xchatu.Téhož roku do společnosti vstoupily i investiční fondy Intel Capital a Baring Communications Equity Emerging Europe.V roce 2001 získal web cenu Portál roku. Zpravodajský server Lidovky.cz byl společností NetCentrum převzat v roce 2003, v listopadu 2005 vznikla i vlastní redakce zpravodajského portálu Aktuálně.cz, který je k červenci 2010 třetím nejnavštěvovanějším zpravodajským webem v ČR. V roce 2004 společnost zavedla reklamní kampaň „Bóbika“, která se stala velmi populární a používala se až do roku 2006, kdy byl motiv psa použit při změně taktiky portálu a změně jeho zaměření na uživatele pod třicet let. V tomtéž roce portál představil novou hlavní stránku a další nové služby jako jsou Showbizz.cz a Nekonečná fotoalba. Také bylo navázáno taktické spojení s komunikační službou Skype, společnost plánovala integraci volání pomocí Skype do svých služeb. V roce 2007 byl společností zakoupen portál Stahuj.cza téhož roku v prosinci byla firma zakoupena investičním fondem Warburg Pincus.V únoru 2008 byla dokončena akvizice společnosti Atlas.cz, kdy se majitelem zmíněné společnosti stala společnost Centrum.cz Holding BV, jež je dceřinou společností fondu Warburg Pincus.V roce 2010 společnost získala v soutěži Křišťálová Lupa 4. místo v kategorii komunikační služby, získala jej za poštovní server Centrum.cz Multimail, dalším oceněním bylo 6. místo stránek ICQ, které tato společnost zastupuje v ČR.  V roce 2011 představila společnost Centrum Holdings řadu nových služeb, mj. portál pro hromadné nakupování Amplion.cz nebo seznamovací portál Jiskření.cz. Centrum Holdings také provozuje Agenturu Najisto, která poskytuje malým a středním podnikům full-servis v oblasti on-line marketingu.

Slunečnice má více než 200 GB programů k bezplatnému a legálnímu stažení pro práci, vzdělávání i zábavu. Rajče.net je velké úložiště fotografií.


Projekty na Centrum.cz a Atlas

Centrum holdings provozuje například tyto produkty a služby:

Portály: Centrum.cz, Atlas.cz, Centrum.cz Mail

Obsahové weby: Aktuálně.cz, Žena.cz, Bleskově.cz, Crazycafe.cz, Deník Insider

Transakční weby: Amplión.cz, Jiskření.cz, SW.cz, dovolena.centrum.cz

Oborové a specializované weby: Cars.cz, RealityMix.cz, Stahuj.cz, Najisto.cz, Amapy.cz

Full servisová agentura pro malé a střední podniky: Agentura Najisto

Finanční situace Centrum.cz

Centrum Holdings s.r.o. má záporný vlastní kapitál, účetní hodnota aktiv v roce 2010 poklesla na 216 milionů korun. Největší položkou aktiv jsou pohledávky z obchodních vztahů ve výši 67 milionů korun, následované účetní hodnotou podílu ve slovenské společnosti Centrum Holdings, a.s. ve výši 29 milionů korun.Slovenská dcera vykázala za rok 2010 ztrátu 11 milionů korun a její vlastní kapitál se propadl na -14 milionů korun. Na konci roku 2010 měla Centrum Holdings s.r.o. krátkodobé závazky po lhůtě splatnosti ve výši 19 milionů korun.

SEO optimalizace je klíčová pro získávání klientů pro váš web. Stahuj.cz je jeden z největších tuzemských portálů.

Centrum Holdings

Centrum Holdings je internetová mega společnost působící ve střední a východní Evropě. V ČR osloví měsíčně více jak 3,5 milionu návštěvníků. Provozuje například tyto produkty a služby:

  • Portály: Centrum.cz, Atlas.cz, Centrum.cz Mail
  • Obsahové weby: Aktuálně.cz, Žena.cz, Bleskově.cz, Crazycafe.cz, Deník Insider
  • Transakční weby: Amplión.cz, Jiskření.cz, SW.cz, dovolena.centrum.cz
  • Oborové a specializované weby: Cars.cz, RealityMix.cz, Stahuj.cz, Najisto.cz, Amapy.cz
  • Full servisová agentura pro malé a střední podniky: Agentura Najisto

Rajče je online portál s fotografiemi.


Reklama:


Servis24 je velice moderní internetbanking od ČS. Kvalitní elektronika, baterie, akumulátory a adaptéry za super ceny. DVD filmy za super ceny pro kluky i pro holky. Kupte si zahradní nábytek online, který se hodí na každou zahradu. Twoo je jedna z nejnovějších seznamek. Kola za velice nízké ceny.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!