Lišta pro Firefox


Pokud používáme internetový prohlížeč Mozilla Firefox, můžeme si do něj stáhnout jako doplněk lištu Centrum.cz. Samotné stažení doplňku trvá jen pár sekund a po restartu prohlížeče ho můžeme ihned začít používat. V nastavení si můžeme tuto lištu přizpůsobit podle našich potřeb. Můžeme si zde nastavit, jestli chceme Centrum.cz jako domovskou stránku a jako poskytovatele hledání, dále si můžeme vybrat, které moduly se nám na liště budou zobrazovat, následuje pokročilé nastavení a nastavení tří hlavních modulů – Zprávy, Sport a Žena. V nich si můžeme sami zvolit, které kategorie nás nejvíce zajímají a mají se nám po kliknutí na ikonky těchto modulů zobrazovat.

Výhody přihlášení na Centrum.cz

V dnešní době si už můžeme vybrat z velkého množství poskytovatelů e-mailových schránek. Přihlášení na Centrum.cz má ale spoustu výhod, díky kterým stojí za to se na tomto portálu zaregistrovat. Mezi hlavní výhody přihlášení na Centrum.cz patří kvalitní a spolehlivá e-mailová schránka, kterou využívá velké množství lidí. Kromě bezplatné e-mailové služby patří pod Centrum.cz také spousta dalších projektů. Patří mezi ně také portál Atlas.cz, který byl dříve samostatný, ale časem přešel právě pod Centrum a několik obsahových webů – zpravodajský aktualne.cz, pro ženy zena.cz, bulvární web bleskove.cz, zábavní web crazycafe.cz a také placený zpravodajský večerník s názvem Deník Insider. Pod skupinu Centrum Holdings dále patří také transakční weby amplion.cz, jiskreni.cz, sw.cz a dovolena.centrum.cz, dále pak specializované a oborové weby cars.cz, realitymix.cz, amapy.cz, stahuj.cz a najisto.cz a poslední službou patřící pod Centrum je ještě Agentura Najisto. Společnost Centrum Holdings, která všechny tyto služby provozuje patří mezi nejvýznamnější internetové firmy u nás. Působí nejen v Česku, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy a jen u nás osloví každý měsíc kolem 3,5 milionu návštěvníků. Její oficiální stránky najdeme na adrese http://www.centrumholdings.com.

Jak si nastavit Centrum.cz jako domovskou stránku

Pokud patří portál Centrum.cz mezi naše oblíbené a denně ho využíváme nejen pro přihlášení do e-mailové schránky, ale i k jiným účelům, můžeme si jej snadno nastavit jako domovskou stránku. Centrum.cz se nám pak bude vždy zobrazovat hned po spuštění našeho internetového prohlížeče. Jak tedy toto nastavení provést? Otevřeme si hlavní stránku na adrese www.centrum.cz a v levém dolním rohu najdeme odkaz Nastavit jako domovskou stránku. Klikneme na něj a přímo uprostřed stránky uvidíme ikonku s velkým písmenem C, kterou přetáhneme nad ikonku domečku v našem internetovém prohlížeči. Potom už jenom potvrdíme, že souhlasíme s tím, aby tato stránka byla nově naší domovskou a tím je nastavení hotové.

Přihlášení na mobilních telefonech

Na naši e-mailovou schránku na Centrum.cz se samozřejmě můžeme přihlásit i ze svého mobilního telefonu. Stačí zadat do prohlížeče adresu m.mail.centrum.cz a do přihlašovacího formuláře zadat e-mailovou adresu a heslo. Pak už jen klikneme na tlačítko Přihlásit a zobrazí se nám nepřečtené nové zprávy, které nám přišly do schránky. Do ostatních složek se dostaneme přes položku Jiné složky a samozřejmě kromě čtení e-mailů je můžeme z mobilního telefonu i psát a odesílat.

Nastavení přihlášení na Centrum.cz u iPhonů

Pokud jsme majitelem iPhonu a máme svoji mailovou schránku založenou u Centrum.cz, je potřeba abychom si ve svém mobilu e-mail nastavili. Nejdříve ze všeho spustíme aplikaci Mail. Po jejím spuštění se nám zobrazí seznam poskytovatelů e-mailu, ze kterého vybereme poslední položku Ostatní. Pak si vybereme, jakým způsobem chceme ke svému e-mailu přistupovat. Na výběr máme ze dvou možností – buď přes protokol POP3 a nebo přes protokol IMAP. V obou případech je nastavení až na jednu položku stejné. Nejdříve vyplníme své jméno, e-mailovou adresu pro přihlášení na Centrum.cz a popisek, pod jakým se bude naše mailová schránku na iPhonu zobrazovat. Následuje server příchozí pošty. U políčka hostitel napíšeme buď imap.centrum.cz nebo pop3.centrum.cz podle toho, jaký způsob přístupu jsme si vybrali. Do pole Uživatel pak zapíšeme svou e-mailovou adresu a do pole heslo naše přihlašovací heslo k e-mailu. Na závěr vyplníme kategorii server odchozí pošty. Tam do políčka Hostitel vyplníme našeho poskytovatele internetového připojení a kolonky Uživatel a Heslo vyplníme údaje jen pokud to náš poskytovatel internetu vyžaduje. Tím je nastavení e-mailové schránky Centrum.cz v našem iPhonu hotové a můžeme přijímat i odesílat maily i z tohoto přístroje.

Fotky Rajče jsou zdarma ke stažení.

Aplikace Centrum.cz pro mobily s Androidem

Ti, co mají mobilní telefon s operačním systémem Android mohou kromě běžného přístupu ke svým e-mailům na Centrum.cz využít také dvě speciální aplikace. První z nich se jmenuje Centrum.cz Notifikator a jedná se o notifikátor, který upozorňuje na nepřečtené e-maily z Centrum.cz. Tato aplikace běží na pozadí mobilu a po rozkliknutí nás automaticky přesměruje na mobilní verzi e-mailové schránky. Aplikace je zdarma a stáhnout si ji můžeme v obchodě Google Play. Druhou aplikací, která se týká e-mailů na Centrum.cz je Centrum.cz Email pro DashClock. V tomto případě se ale jedná pouze o rozšíření aplikace DashClock Widget. Přímo na zamykací obrazovce nebo na ploše našeho mobilu tak můžeme mít upozornění o nových nepřečtených zprávách. I tato aplikace je zcela zdarma a stáhnout si ji můžeme z obchodu Google Play. Kromě mobilů s operačními systémy iOs a Android můžeme na náš účet na Centrum.cz přistupovat samozřejmě i z mobilních telefonů s operačním systémem Windows Phone i z tzv. hloupých telefonů. K e-mailu se pak dostaneme z internetového prohlížeče v mobilu, kde se přihlašujeme stejným způsobem jako na počítači.


Reklama:


Servis24 je velice moderní internetbanking od ČS. Kvalitní elektronika, baterie, akumulátory a adaptéry za super ceny. DVD filmy za super ceny pro kluky i pro holky. Kupte si zahradní nábytek online, který se hodí na každou zahradu. Twoo je jedna z nejnovějších seznamek. Kola za velice nízké ceny.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!